Пальчикові акумулятори: які акумулятори типу АА краще?

Пальчикові акумуляторні батареї прийшли на зміну одноразовим і відразу ж здобули справжню популярність в українців. Причина цього досить проста – одноразові елементи живлення рано чи пізно розряджаються, і тоді їх залишається викинути. Причому не вийде просто взяти і викинути у відро для сміття – потрібна повноцінна утилизация батареек.

З акумуляторами все простіше. Незважаючи на те, що коштують вони трохи дорожче, в перспективі такі джерела енергії виявляються вигіднішими. Залишається лише визначити, які акумуляторні батареї краще.

Коли і де вигідно використовувати АА акумулятори?

Є лише один випадок, коли виправдані звичайні пальчикові батареї. Це використання в малопотужних приладах і техніці з невеликим енергоспоживанням: годинниках, будильниках, пультах дистанційного управління і т.д. У свою чергу, акумулятори виявляються вигідними, коли ви:

 • часто використовуєте пристрої зі значними енерговитратами. Фотоапарати, ліхтарики, спалахи, іграшки на радіокеруванні та багато іншого – постійна закупівля і заміна одноразових елементів вимагає чималих витрат. Якщо ж вибрати, які акумулятори АА краще і відразу закупити комплект, ви будете витрачати набагато менше;
 • користуєтеся технікою на батарейках при низьких температурах. Багаторічна практика довела, що прості батарейки в таких умовах не виживають, а ось морозостійкі акумулятори – цілком;
 • просто маєте вдома або на роботі багато обладнання, що живиться від батарейок. В цьому випадку кращі акумулятори АА не тільки добре заощадять вам бюджет, але також позбавлять від клопоту з утилізацією.

Ці переваги очевидні і підтверджуються успішним досвідом мільйонів людей. Хоча багато що залежить від того, наскільки правильним буде ваш вибір в плані виробника, моделі і її характеристик.

Як вибрати акумуляторні батареї?

Ці вироби мають масу характеристик, що дещо ускладнює вибір. Серед них можна виділити кілька основних параметрів, орієнтуючись на які можна підібрати акумулятори АА, які підійдуть вам найкращим чином. Сюди можна віднести:

 • ємність;
 • величину саморозряду;
 • загальний ресурс – число циклів заряд / розряд;
 • здатність функціонувати в холоді;
 • наявність / відсутність ефекту пам’яті.

Ємність визначає, як довго джерело зможе відпрацювати на одному заряді. Величина саморозряду важлива тим, хто користується обладнанням періодично і не хоче мати справу з ситуацією, коли в важливий момент батарейки виявляться розрядженими. Відсутність ефекту пам’яті дозволяє убезпечити себе від того, що в результаті помилки ви втратите частину місткості батареї.

Вибір ємності акумуляторів

Це найважливіша характеристика джерела електроенергії для портативних приладів. Саме вона визначає, як довго вони пропрацюють без необхідності зарядки. Чим вище ємність, тим довше працює прилад. Але при цьому і більш потужний потрібен зарядний пристрій, адже зі слабким ЗУ заряджання ємних батарейок може розтягнутися на десятки годин.

На сучасному ринку представлені акумуляторні батареї, які вміщують в себе від 1000 до 2700 mAh. Верхня межа обумовлена ​​фізико-хімічними властивостями використовуваних для хімічного виробництва електрики речовин. Побачивши на ринку батарейку, на якій вказана цифра більш ніж в 2700 mAh з імовірністю 95% є низькопробною підробкою.

Які акумулятори АА краще за місткістю? Залежить від ваших цілей і потреб. За цим параметром їх можна розділити на наступні групи:

 • 1000-1500 mAh. Недорогі, підходять для пристроїв з низьким енергоспоживанням (пульти, годинники, дитячі іграшки).
 • 1900-2100 mAh. Універсальний варіант, за допомогою якого можна задовольнити практично будь-які побутові потреби. Підходять для техніки з низьким і середнім рівнем споживання енергії (бездротові мишки і клавіатури, не надто потужні ліхтарики і фотоапарати та інші).
 • 2300-2700 mAh. Недешеві, але забезпечують хорошу автономність довгим функціонуванням на одному заряді. Єдиний їхній недолік – витримують меншу кількість циклів заряд/розряд в порівнянні з попередніми. Але тут багато що залежить вже від якості самого елемента.

Цієї інформації цілком достатньо, щоб ви розуміли, як вибрати пальчикові акумулятори.

Акумулятори АА: які краще?

Різноманітність вибору вражає, хоча реально гідних виробників акумуляторних батарей не так багато. Особливо таких, щоб в ході експлуатації не потекла батарейка. Провідними компаніями в цій сфері є:

 • Panasonic. Випускає елементи під брендом Eneloop. Батарейки позиціонуються як довговічні, так як через рік експлуатації вони повинні вміщувати в себе заряд на рівні 85% від початкового.
 • Xiaomi. Недорогі і дефіцитні акумуляторні батареї від компанії зі світовим ім’ям.
 • Pkcell. Підходить тим, хто не боїться користуватися продукцією не дуже відомих китайських компаній. Вона має збалансовані параметри і приємну ціну.

Якщо ж ви не хочете ризикувати і шукаєте відповідь на питання, як вибрати пальчикові акумулятори і які краще – спробуйте батарейки Tesla Batteries. У їх виробництві використовуються передові технологічні рішення. Завдяки цьому акумулятори мають мінімальний саморозряд, а також тривалий термін служби при непоганий ємності. Вагомі причини купити батарейки  з урахуванням того, що ціни в нашому каталозі приємно вас здивують.